O firmie

Miło nam jest powitać Państwa na naszej oficjalnej stronie internetowej. Jesteśmy firmą specjalizującą się w nowoczesnych innowacyjnych i w niektórych wypadkach jedynych na polskim rynku rozwiązań pawilonów tymczasowych i hal namiotowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno standardowe obiekty namiotowe jak i przestrzenne hale tymczasowe w których z powodzeniem można realizować ogromne produkcje telewizyjne, koncerty, gale, konferencje ale również mniejsze imprezy okolicznościowe.

Jako uzupełnienie oferty, jako jedyna firma w Polsce specjalizujemy się w dostarczaniu ciepła do obiektów tymczasowych przy pomocy ekologicznych i niezwykle oszczędnych nadmuchowych generatorów grzewczych zasilanych pelletem drzewnym.

Wiedza i doświadczenie pozwoliły nam w przeszłości zrealizować wiele skomplikowanych, a przy tym prestiżowych projektów, nadając im za każdym razem wyjątkowego i ekskluzywnego charakteru.

Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa ofertę, która charakteryzować się będzie wysoką jakością i profesjonalną realizacją. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a zadowolenie naszych klientów jest dla nas najwyższym priorytetem.